معرفی پروژه چابهار بیزنس سنتر
پروژه  چابهار بیزنس سنتر اولین مرکز تخصصی اداری و اقتصادی در منطقه آزاد چابهار و تجربه ای متفاوت در تاریخچه  فعالیت شرکت ارمغان ایرانیان محسوب می شود. چابهار بیزنس سنترآغازگر سبکی مدرن در برندینگ درساختمان های بزرگ در چابهار می باشد و ما امیدواریم توجه به ابعاد مختلف برندینگ درصنعت ساختمان درتمامی پروژه ها خصوصا پروژه های بزرگ لحاظ شود.چابهار بیزنس سنتر در زمینی به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع با زیربنای بیش از ۸۰۰۰ متر مربع با امکانات منحصر بفرد و در۵ طبقه طراحی شده است . این پروژه دارای ۶۳ واحد اداری(از۴۵تا۱۴۵متر)، لابی مجلل ، مرکز خدمات یکپارچه اداری ، دفاتر اداری اقامتی ، دفاتر اشتراکی ، رستوران ، کافی شاپ ، سالن جلسات ،سینمای سه بعدی ، بام سبز وسیع با چشم انداز دريا و پارکینگ می باشد . این پروژه در بهترین موقعیت جغرافیایی منطقه آزاد چابهار واقع شده است. موقعیت جغرافیایی این پروژه به لحاظ دسترسی در موقعیت بسیار مناسبی قرار دارد و مجاورت آن با مراکز تجاری ، سازمان منطقه آزاد ، بازار ، بندر و گمرک چابهار و همچنین وجود مرکز خدمات یکپارچه اداری در طبقه همکف ساختمان ، امتیازات ویژه ای برای آن به حساب می آیند که ارمغان ایرانیان با اعتقاد راسخ خود به مزیت های رقابتی این پروژه از حیث دسترسی و اعتقاد به لزوم وجود دفاتر یکپارچه اداری،  این موضوع را تبدیل به یکی از مانورهای تبلیغاتی خود در مذاکرات فروش کرده است. طراحی لوگو و هویت بصری، طراحی کاتالوگ لوکس درخور هویت پروژه، چیدمان و به کارگیری تیم مذاکره کننده حرفه ای و طراحی دفتر فروش از دیگر اقدامات انجام شده در راستای  برندسازی این پروژه می باشد.از دیگر مزیت های پروژه چابهار بیزنس سنتر  این است که پس از تکمیل ، شرکت ارمغان ایرانیان  به عنوان مدیر بهره برداری، همچنان همراه مالکان و ساکنان خواهد ماند تا ضامن آسایش و آرامش آنان باشد.
مدیریت بهره برداری که یکی از امتیازات ویژه و منحصربه فرد پروژه چابهار بیزنس سنتر است با کنترل و اداره بخش های مختلف ساختمان و ارائه خدمات رفاهی گوناگون در خدمت مالکان و ساکنان  خواهد بود .
این پروژه با تکیه بر دانش و تجربه توانمندترین گروه های اجرایی و با به کارگیری بهترین مصالح و ملزومات، ساخته می شود و در عین حال به مدرن ترین دستگاه های تاسیساتی و کنترلی مجهز است. به این ترتیب، بهره برداران از آرامش خاطر و امنیت کاملی برخوردار خواهند شد.
ویژگی های منحصر به فرد
۱- چشم انداز بی نظیر به دریا
۲- مرکز خدمات یکپارچه اداری
۳- بام سبز وسیع با چشم انداز دریا
۴- سالن جلسات (V.I.P)
۵- رستوران
۶- کافی شاپ
۷- دفتر کار اشتراکی
۸- دفاتر اداری اقامتی
۹- لابی مجلل
۱۰- سینمای سه بعدی
۱۱- پارکینگ

چابهار بیزنس سنتر